Tema: Policijos informacija

Policijos informacija

Šventes švęskime saugiai ir kultūringai!

Artėja šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventės. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato (toliau – Ignalinos r. PK) pareigūnai prašo gyventojų švęsti saugiai ir kultūringai, nes per ilguosius savaitgalius ir per didžiąsias šventes padaugėja įvairių administracinių nusižengimų.

Skaityti toliau »
Policijos informacija

Netikėti kelių policijos reidai

Gruodžio 8-ąją Utenos apskrities Kelių policijos skyriaus pareigūnai pradėjo Ignalinos mieste, vykdydami neblaivių vairuotojų, vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti transporto priemones, kontrole. Pareigūnai patikrino apie 200 vairuotų, iš jų buvo nustatyti du, kurie nepabūgo sėsti už vairo neblaivūs. Jiems buvo nustatyti lengvi 0,80 ir 0,84 prom. girtumai.

Skaityti toliau »
Policijos informacija

Ignalinos rajono policijos komisariato veikla 2016 m.

Statistinių ataskaitų duomenimis  2016 m., lyginant su 2015 m., nusikalstamumas Ignalinos rajone sumažėjo 23,5 proc.  Ignalinos rajono policijos komisariate (toliau – Ignalinos r. PK) užregistruotos 169 nusikalstamos veikos, o tuo pačiu laikotarpiu 2015 m. – 221, t. y. 52 nusikalstamomis veikomis mažiau negu 2015 m.

Skaityti toliau »
Policijos informacija

Gyventojų saugumu dabar rūpinasi kur kas gausesnės policijos pareigūnų pajėgos

Pagal naująjį policijos veiklos modelį, 2016 m. gruodžio 19 d., pradėjo dirbti ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariatas. Rajono savivaldybės teritorijoje gyventojų saugumu dabar rūpinasi ne apylinkę prižiūrintys pareigūnai (apylinkės inspektoriai), kaip būdavo seniau, o kur kas gausesnės pareigūnų pajėgos.

Skaityti toliau »
Policijos informacija

Pirotechnika reikalauja atsargumo

Kasmet gruodį, artėjant šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, prasideda prekyba pirotechnikos priemonėmis. Utenos apskrities policijos pareigūnai kartu su priešgaisrine gelbėjimo valdyba nuo 2016 m. gruodžio 19 d. iki 2017 m. sausio 9 d. vykdys bendrą prevencinę priemonę, kurios tikslas – užkardyti šių priemonių prekybos bei naudojimo pažeidimus.

Skaityti toliau »
Policijos informacija

Kelių policija informuoja

Kaip ir kiekvieną mėnesį, lapkritį, šalies keliuose pareigūnai vykdys prevencines priemones ir kontroliuos: nuo lapkričio 1 iki 20 d. – pėsčiuosius, dviračių vairuotojus, vadeliotojus tamsiuoju paros metu, esant blogam matomumui, atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimą; nuo lapkričio 14 iki 20 d. – asmenis, pavojingai ir chuliganiškai vairuojančius transporto priemones…

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Reklama ir skelbimai svetainėje