Šios dienos varduvininkai:

Šios dienos varduvininkai:

Tema: Teisėsauga

Kai dovanos kainuoja per brangiai: kaip neapsigauti perkant internetu

Viliojantys dovanų ar nuolaidų kuponų pasiūlymai internete gali suteikti ne tik džiaugsmo, bet ir sukelti rūpesčių. Savo vyrui gimtadienio proga dovanų kuponą pirkusi Dovilė pasakoja, kad problemos prasidėjo ne iš karto. „Iš pradžių viskas atrodė smagu: vyras džiaugėsi dovana, planavome, kaip abu, atėjus pavasariui, pramogausime žirgyne. Tačiau laikas bėgo, dovana užsimiršo ir prisiminėme apie ją likus mėnesiui iki kupono galiojimo termino pabaigos.

Skaityti toliau »

Svarbiausia kelyje – atsakomybė

Policijos pareigūnai, atsižvelgdami į keliuose registruojamus eismo įvykius, kurių metu nukenčia eismo dalyviai, bei atsižvelgdami į jų daromus pažeidimus, ragina tiek vairuotojus, tiek pėsčiuosius laikytis Kelių eismo taisyklių (KET) ir kelyje elgtis atsakingai.Utenos apskrities policijos pareigūnai vien per 2015 m. užfiksavo 1128 greičio viršijimo atvejus. Nustatyta 216 asmenų, sėdusių prie vairo neblaivūs.

Skaityti toliau »

Keliuose pernai nežuvo nė vienas žmogus

Rajono policija atsiskaitė visuomenei. Tačiau nors ši ne vienu skelbimu buvo kviečiama ateiti į susitikimą ir net dar iki jo visą mėnesį laukta klausimų, pastabų ar pasiūlymų policijai, pastarųjų, atrodo, visai negauta, o į susitikimą atėjo tik sauja visuomenės atstovų. Pusė jų politikai, nes ant nosies savivaldos rinkimai ir tautai reikia rodytis.

Skaityti toliau »

Saugiausia 2014 m. seniūnija – Linkmenų

Ketvirtadienį Ignalinos AE regiono viešųjų paslaugų verslui salėje rajono Policijos komisariatas atsiskaitė visuomenei. Nors kvietimai į susirinkimą buvo spausdinami ne kartą, tos visuomenės atstovų atėjo tik sauja. Apie policijos skyrių vadovų ataskaitas rašysime vėliau, o šiandien dar apie vieną to susirinkimo detalę. Jo metu apdovanojimai įteikti kriminogeniniu požiūriu 2014 m. saugiausiai rajono seniūnijai.

Skaityti toliau »

Policijos veikla per pirmą šių metų pusmetį

Per šių metų pirmąjį pusmetį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos r. policijos komisariato (rajono PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai (apylinkės inspektoriai) išaiškino 145 administracinius teisės pažeidimus, 14 kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus, 29 teisės pažeidimus, susijusius su akcizais apmokestinamų prekių laikymu, gabenimu, naudojimu ar realizavimu…

Skaityti toliau »

Kelių policija primena

Kelių policija primena, kad nuo 2014-07-01 d. keitėsi Kelių eismo taisyklėse ir saugaus eismo automobilių keliais įstatyme keliami reikalavimai dviratininkams. Nuo minėtos datos dviratininkams taikomi reikalavimai: keliu leidžiama važiuoti tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu; dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonos šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų.

Skaityti toliau »

Dysnos kaimas susibūrė į saugią kaimynystę

Rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas kartu su Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininku Artūru Blaškausku, vyresniąja specialiste Jūrate Pernaviene, specialiste Erika Luneckiene ir apylinkės inspektore Jelena Špakova, lankėsi Dysnos k. bibliotekoje (Didžiasalio sen.), kurioje susitiko su Dysnos, Navikų ir Vosiūnų kaimo bendruomene.

Skaityti toliau »

Policijos bičiulio Amsio pastebėjimai ir patarimai tėvams

Saugaus eismo dienos išvakarėse, balandžio 4 d., rajone viešėjo policijos bičiulis Amsis. Jis kartu su rajono policijos komisariato pareigūnais ir Ignalinos kelių tarnybos viršininku Vaiduoliu Taraškevičiumi, aplankė daugelį rajono švietimo įstaigų. Amsis dovanojo vaikams saldumynus su savo atvaizdu ir kvietė apsilankyti Saugaus eismo klasėje, įrengtoje Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Skaityti toliau »

Dietkauščiznoje – saugios kaimynystės grupė

Kovo 27 d. Dietkauščiznoje įkurta saugios kaimynystės grupė. Kaimo bibliotekoje rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jūratė Pernavienė ir specialistė Erika Luneckienė susitiko su aktyviais kaimo bendruomenės nariais, kuriuos į susitikimą sukvietė Dietkauščiznos kaimo seniūnaitė Dalia Kulakauskienė. Susitikimo tikslas – supažindinti su saugios kaimynystės idėja, informuoti apie tykančius pavojus, išgirsti gyventojų pastabas ir lūkesčius.

Skaityti toliau »

Ginčas dėl „švaraus“ vandens

Prieš keletą metų buvo labai popopuliari „paslauga“ – įvairių priemaišų „šalinimas“ iš geriamojo vandens. O ir dabar retkarčiais informacijos priemonėse pasirodo pranešimų, kad buvo atvykę pas gyventojus įvairių bendrovių atstovai ir patikliems gyventojams „akivaizdžiai“ demonstruodavo, kaip jie žaloja savo sveikatą, gerdami iš centrinės vandens tiekimo sistemos gaunamą vandenį. Juk žmogus nebus sau priešas ir nepagailės keliasdešimt litų sveikatos būklei pagerinti.

Skaityti toliau »

Tapk policijos rėmėju!

Jau keletą metų Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai nebeieško policijos rėmėjų per spaudą, nes savanoriai juos susirasdavo patys. Dažniausiai policijos rėmėjais tapdavo buvę policijos pareigūnai ir tie, kurie niekaip negalėdavo susitaikyti su daromais pažeidimais ar nusikaltimais. Yra ir tokių, kurie pareigūnų duonos nori paragauti vedami smalsumo.

Skaityti toliau »

Padovanojo 333 atšvaitus

Policijos organizuojama akcija „Atšvaitai“ sudomino Ignalinoje veikiančios UAB „Pjūklininkas“ kolektyvą. Rajono PK kartu su rajono policijos asociacija pradėjo prevencinę akciją „Atšvaitai“, kurios metu ypatingas dėmesys yra skiriamas moksleiviams, važiuojantiems į mokyklą iš kaimo vietovių ir laukiantiems autobuso neapšviestose stotelėse bei pakelėse, pėstiesiems, einantiems neapšviestu kelkraščiu ir dviratininkams.

Skaityti toliau »

Nusišypsokite, jus sveikina Meleksiukas

Mūsų rajonas nėra turtingas skulptūromis (išskyrus tautodailininkų medinius stogastulpius ir skulptūras). Rojuje yra prof. Adomo Hrebnickio bareljefas, prie Meikštų dvaro „sėdi“ Jonas Basanavičius. Ko gero ir viskas. Dabar į jų kompaniją prašosi Vidiškių Meleksiukas. Taip savo kūrinį, „pasodintą“ prie UAB „Meleksas“ vartų, pavadino jo autorė Nerija Daubarė.

Skaityti toliau »

Klausyk, keičiam automobilį į dviratį

Ignalinos rajono savivaldybė, Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) bei Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija įgyvendina projektą „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ ir kviečia visus gyventojus ir įmones atiduoti nebenaudojamus automobilius perdirbimui, taip pagražinti savo kiemus ir apsaugoti gamtą nuo taršos.

Skaityti toliau »

Sigitas Mackonis vėl geriausiųjų dešimtuke

Visą balandį gyventojai reiškė savo nuomonę apie Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą. Susumavęs rezultatus, Lietuvos paštas antrąkart skelbia geriausiai klientus aptarnaujančių darbuotojų dešimtuką. Šių metų konkursas gerokai pranoko lūkesčius. Iš viso sulaukta daugiau nei 3 tūkst. gyventojų atsiliepimų. Tai dvigubai daugiau nei pernai.

Skaityti toliau »

Knyga apie Prezidento Algirdo Brazausko asmenybę ir jos veiklą

Pirmadienį savivaldybės Viešojoje bibliotekoje ignaliniečiams buvo pristatyta žinomo žurnalisto Viliaus Kavaliausko sudaryta knyga „Žmogus laiko taikinyje. Algirdas Brazauskas draugų ir aponentų akimis“. Į pažintį su šia, jau spėjusia išpopuliarėti, knyga biblioteka ir socdemų skyrius viešnagėn pasikvietė jos sudarytoją ir artimai su prezidentu bendravusį mūsų kraštietį, ilgametį Seimo narį Česlovą Juršėną.

Skaityti toliau »

„Temidės“ konkurse – antroji vieta

Balandžio 11 d. Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas organizavo bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“  III etapą. Konkursas vyko Utenoje, Saulės gimnazijoje. Jame dalyvavo penkios moksleivių komandos iš apskrities rajonų.

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje