Šios dienos varduvininkai:

Šios dienos varduvininkai:

Tema: Verslas

Domėjosi rajono verslo įmonių veikla

Praeitą savaitę savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis aplankė kelias verslo įmones Ignalinoje ir rajone. Tai uždarosios akcinės bendrovės „Resta ES“, „Pas Egidijų“, „Legra“, „Agrokoncerno“ filialas Ignalinos rajone. Savivaldybės vadovai domėjosi šių įmonių veikla, plėtros galimybėmis, susitiko su vadovais  ir aptarė klausimus, kuriuos gali padėti išspręsti vietos valdžia. 

Skaityti toliau »

Kviečia vokiškų baldų rojus

Tęsiame rašinių ciklą apie bankrutavusios ir ilgai merdėjusios buvusios „Ignalinos statybos“ teritorijos ir pastatų antrąją „jaunystę“. Juos dalimis nupirko keturios verslo įmonės. Penktadienį rašėme apie čia įsikūrusią UAB „Pas Egidijų“, šiandien – apie parduotuvę „Baldai iš Vokietijos“, kurioje dirba šeima – Artūras, Laurynas ir Aušra Grundos.

Skaityti toliau »

Reikia tik noro ir sugebėjimo

Mūsų rajonas vis linksniuojamas dėl esą didelės bedarbystės. Visada ginčijuosi, kad bedarbių skaičius netikras, „išpūstas“, nes, pasak Ignalinos darbo biržos vadovės Almos Šerėnienės, pusei užsiregistravusių bedarbių darbo tiesiog nereikia. Atvykę į Biržą užsiregistruoti, jie prašo – „tik neduokit man darbo“, „nesiųskit į perkvalifikavimo mokymus“ ir pan. Tai kokie jie bedarbiai? Su šia problema susiduria ir ketvirtą mėnesį Ignalinoje veikianti nauja siuvykla, įsikūrusi buvusių elektros tinklų pastate Švenčionių gatvėje.

Skaityti toliau »

Šeimos biudžetas: kaip numatyti tai, ko numatyti neįmanoma?

Kruopščiai planuodami šeimos pinigus, rodos, turėtume jaustis ramūs ir užtikrinti, kad lėšų pakaks viskam. Tačiau netikėtai atsiradus nenumatytoms išlaidoms, dažnas pasijuntame įvarytas į kampą. Kur gauti papildomų pinigų? Atsakymą žino jau 15 metų sėkmingai rinkoje dirbanti įmonė „Lateko lizingas“.

Skaityti toliau »

Verslas kaime: iššūkiai ir galimybės

Jau įprasta, kad baigiantis metams apžvelgiami nuveikti darbai, džiaugiamasi pasiekimais, sveikinama ir apdovanojama. Gruodžio 16 d. Ignalinoje pagerbti geriausi metų verslininkai. Ignalinos rajono vietos veiklos grupė ir rajono savivaldybė šiemet sujungė du tradicinius šventinius metų renginius: verslo apdovanojimų ir bendruomenių pagerbimo. Surengta  šventinė konferencija „Verslas kaime: iššūkiai ir galimybės“ paragino visus naujai pažvelgti į galimybes kaimo vietovėse. Verslininkai kviesti pabūti kartu, pabendrauti, pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais.

Skaityti toliau »

„Verslo dirbtuvės“ Ignalinoje!

Ignalinoje ir Visagine gegužės 21 d. prasidėjo 12 verslumo renginių ciklas „Verslo dirbtuvės“, kurio paskutinis renginys vyks rugpjūčio 17.  Renginių ciklas skirtas skatinti Ignalinos ir Visagino savivaldybių gyventojus steigti verslus, verslo pradžios baimės nugalimos pranešimais verslo pradžios temomis, praktiniais užsiėmimais verslumo įgūdžiams ugdyti, konkrečių verslo modelių kūrimu.

Skaityti toliau »

„Romnesai“ įteiktas patikimos įmonės sertifikatas

Kreditų biuras „Creditinfo“ kasmet išaiškina finansiškai stipriausias Lietuvos įmones, kurioms (joms pageidaujant) įteikia sertifikatus „Stipriausi Lietuvoje“ ir „Stipriausi Lietuvoje vadovai“. Šie sertifikatai patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir, yra didelė tikimybė, kad vykdys, savo finansinius įsipareigojimus. Šeštadienį stipriausios įmonės pagal pernai metų rezultatus sertifikatas įteiktas Strigailiškio šakočių kepimo įmonei „Romnesa“.

Skaityti toliau »

Skirta medžioklei, bet tinka žvejybai ir kitoms pramogoms

Tik prieš pusmetį kaimyniniame Švenčionių rajone, vos už 15 min. kelio, atidaryta nauja medžioklės reikmenų parduotuvė „HUNTER Švenčionys“, teikianti įvairias paslaugas medžiotojams. Tiesa, jau dabar sėkmingai ir pelningai dirbančios parduotuvės savininkai ir darbuotojai iš pirmo žvilgsnio šiek tiek  glumina lankytojus savo amžiumi, tačiau jų žinios, gebėjimas bendrauti bei jau įgyta patirtis  maloniai nustebins ir pretenzingiausią klientą.

Skaityti toliau »

Ignalinai suteiktas „Sąžiningiausio verslo savivaldybės“ vardas

Rajone veikiančios įvairių verslų įmonės aktyviausiai jungėsi prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo – tai paaiškėjo paskelbus Ūkio ministerijos inicijuoto „Sąžiningiausio verslo savivaldybės“ konkurso rezultatus. Šis laimėjimas pirmadienį pažymėtas, atidengiant specialią meninę instaliaciją rajono savivaldybėje. Čia įvairių verslų įmonių atstovai, savivaldybės administracijos atsakingi darbuotojai ir tarybos nariai, dalyvaujant ūkio viceministrei Rasai Noreikienei, apibendrino konkurso rezultatus.

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Reklama ir skelbimai svetainėje