Šios dienos varduvininkai:

Šios dienos varduvininkai:

Tema: Verslas

Personalo valdymo sistemų nauda

Personalo valdymo sistemos skirtos racionalizuoti žmogiškųjų išteklių procesus ir sukurti ilgalaikę vertę organizacijoms. Centralizavus ir automatizuojant žmogiškųjų išteklių užduotis, personalo valdymas gali žymiai pagerinti organizacijos efektyvumą. Procesų

Skaityti toliau »

Jaunimas kuria verslą Ignalinoje.

Ignalinos rajono savivaldybė organizavo respublikinės žiniasklaidos atstovų turą ir pristatė turizmo, meno srityse gražią, prasmingą veiklą vystančias asmenybes. Ypač norėta parodyti jaunus žmones, kurie šiame

Skaityti toliau »

Domėjosi rajono verslo įmonių veikla

Praeitą savaitę savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis aplankė kelias verslo įmones Ignalinoje ir rajone. Tai uždarosios akcinės bendrovės „Resta ES“, „Pas Egidijų“, „Legra“, „Agrokoncerno“ filialas Ignalinos rajone. Savivaldybės vadovai domėjosi šių įmonių veikla, plėtros galimybėmis, susitiko su vadovais  ir aptarė klausimus, kuriuos gali padėti išspręsti vietos valdžia. 

Skaityti toliau »

Kviečia vokiškų baldų rojus

Tęsiame rašinių ciklą apie bankrutavusios ir ilgai merdėjusios buvusios „Ignalinos statybos“ teritorijos ir pastatų antrąją „jaunystę“. Juos dalimis nupirko keturios verslo įmonės. Penktadienį rašėme apie čia įsikūrusią UAB „Pas Egidijų“, šiandien – apie parduotuvę „Baldai iš Vokietijos“, kurioje dirba šeima – Artūras, Laurynas ir Aušra Grundos.

Skaityti toliau »

Reikia tik noro ir sugebėjimo

Mūsų rajonas vis linksniuojamas dėl esą didelės bedarbystės. Visada ginčijuosi, kad bedarbių skaičius netikras, „išpūstas“, nes, pasak Ignalinos darbo biržos vadovės Almos Šerėnienės, pusei užsiregistravusių bedarbių darbo tiesiog nereikia. Atvykę į Biržą užsiregistruoti, jie prašo – „tik neduokit man darbo“, „nesiųskit į perkvalifikavimo mokymus“ ir pan. Tai kokie jie bedarbiai? Su šia problema susiduria ir ketvirtą mėnesį Ignalinoje veikianti nauja siuvykla, įsikūrusi buvusių elektros tinklų pastate Švenčionių gatvėje.

Skaityti toliau »

Šeimos biudžetas: kaip numatyti tai, ko numatyti neįmanoma?

Kruopščiai planuodami šeimos pinigus, rodos, turėtume jaustis ramūs ir užtikrinti, kad lėšų pakaks viskam. Tačiau netikėtai atsiradus nenumatytoms išlaidoms, dažnas pasijuntame įvarytas į kampą. Kur gauti papildomų pinigų? Atsakymą žino jau 15 metų sėkmingai rinkoje dirbanti įmonė „Lateko lizingas“.

Skaityti toliau »

Verslas kaime: iššūkiai ir galimybės

Jau įprasta, kad baigiantis metams apžvelgiami nuveikti darbai, džiaugiamasi pasiekimais, sveikinama ir apdovanojama. Gruodžio 16 d. Ignalinoje pagerbti geriausi metų verslininkai. Ignalinos rajono vietos veiklos grupė ir rajono savivaldybė šiemet sujungė du tradicinius šventinius metų renginius: verslo apdovanojimų ir bendruomenių pagerbimo. Surengta  šventinė konferencija „Verslas kaime: iššūkiai ir galimybės“ paragino visus naujai pažvelgti į galimybes kaimo vietovėse. Verslininkai kviesti pabūti kartu, pabendrauti, pasidžiaugti vieni kitų pasiekimais.

Skaityti toliau »

„Verslo dirbtuvės“ Ignalinoje!

Ignalinoje ir Visagine gegužės 21 d. prasidėjo 12 verslumo renginių ciklas „Verslo dirbtuvės“, kurio paskutinis renginys vyks rugpjūčio 17.  Renginių ciklas skirtas skatinti Ignalinos ir Visagino savivaldybių gyventojus steigti verslus, verslo pradžios baimės nugalimos pranešimais verslo pradžios temomis, praktiniais užsiėmimais verslumo įgūdžiams ugdyti, konkrečių verslo modelių kūrimu.

Skaityti toliau »

„Romnesai“ įteiktas patikimos įmonės sertifikatas

Kreditų biuras „Creditinfo“ kasmet išaiškina finansiškai stipriausias Lietuvos įmones, kurioms (joms pageidaujant) įteikia sertifikatus „Stipriausi Lietuvoje“ ir „Stipriausi Lietuvoje vadovai“. Šie sertifikatai patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir, yra didelė tikimybė, kad vykdys, savo finansinius įsipareigojimus. Šeštadienį stipriausios įmonės pagal pernai metų rezultatus sertifikatas įteiktas Strigailiškio šakočių kepimo įmonei „Romnesa“.

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje