Šios dienos varduvininkai:

Šios dienos varduvininkai:

Tema: Alio, „Mūsų Ignalina“ klauso!

Siūlau keisti įstatymą

Artėja Seimo rinkimai, vėl pulkas kandidatų taikosi ketveriems metams į šiltas seimūnų kėdes. Iš 141 dabartinio parlamentaro, atrodo, nekandidatuoja tik 14. Yra nemažas būrys Seime sėdinčių jau po kelias kadencijas. Šie jau tarsi šaknimis įaugo į pažinčių „blato“, „savos chebros“ dirvą. Aš siūlyčiau rinkimų įstatymo pataisas. Tie Seimo nariai, kurie pirmoje kadencijoje buvo išrinkti pagal sąrašą, antrąkart turėtų kandidatuoti tik vienmandatėje apygardoje.

Skaityti toliau »

Apleido ligom

Laikraštyje radau skelbimą, kad Taujūnuose dovanojami šuniukai. Neva kilmingi, bet be kilmės dokumentų. Nuvykau. Šuniukus dalino Jonas Morkūnas. Tai buvo Pietų Rusijos aviganio ir kažkokio kovinio šuns hibridas. Išsirinkau vieną iš penkių. Tuomet nežinojau, kad į namus parsivežiau vien rūpesčius, išlaidas ir nemigo naktis. Jau kitos dienos ryte maždaug 2 mėnesių amžiaus augintinis susirgo. Ėmė viduriuoti, vemti, nieko neėdė.

Skaityti toliau »

Ašarinės dujos – ne ta priemonė…

Penktadienį rašėme, kaip didžiojoje „Maximoje“, kad atsikratytų nepageidaujamo pirkėjo, apsauginis neįgalų vyrą (be kojos) ištempė iš parduotuvės, jam papurškė ašarinių dujų į akis ir apakintą žmogų su ramentais paliko gulėti prie parduotuvės. Kiti pirkėjai žmogui iškvietė greitąją pagalbą. Atvykę medikai praplovė akis ir neįgalųjį parvežė į namus. Medikus ir nukentėjusįjį – 65-erių ignalinietį Bronių Gasiūną – mes apklausėme, jų nuomones išspausdinome.

Skaityti toliau »

Nuveš ir pasveikins

Ignalinietis V., paskambinęs į redakciją klausė: „Mieste daug gėlių parduotuvių. Ar nors viena teikia paslaugą, populiarią didesniuose miestuose, kai parduotuvėje net telefonu galima užsakyti gėlių puokštę, kurią nuveš nurodytu adresu ir įteiks nurodytam žmogui? Juk kartais būna, kai esi išvykęs, atostogauji, o draugą ar giminaitį nori pasveikinti būtent gimtadienio ar vardadienio dieną. Tai svarbu ir kai žmogui nenori pridaryti papildomų rūpesčių, išlaidų. Juk pasveikinus asmeniškai, žmogus išlaidaus vaišindamas…“

Skaityti toliau »

Kol kas atsitraukė

Penktadienį išspausdinus L. Kalinauskaitės straipsnį „Kas žemiau dugno? Pragaras?“, į jį atsiliepė rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Regina Lisauskienė. Ji sakė:

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje