Tema: Sportas

Sportas

Mato Šurnos kraitis – 7 medaliai

Nors Ignalinos baseinas jau senokai uždarytas, mūsų plaukikai intensyviai treniruojasi kituose miestuose ir ruošiasi savo pagrindiniams sezono startams. Praktiškai visą

Skaityti toliau »
Sportas

Mūsų plaukikų pasiekimai Alytuje ir Inčukalnyje

Du savaitgalius iš eilės Ignalinos plaukikai dalyvavo varžybose ir grįžo iš jų su medaliais. Balandžio 12–13 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių čempionatas, o balandžio 20 d. mažame Latvijos miestelyje Inčukalnyje – draugiškos tarptautinės mažųjų plaukikų varžybos.

Sportas

Džiugas Karklelis – kandidatas į Lietuvos plaukimo meistrus

Ignalinos baseine išugdytas dar vienas kandidatas į Lietuvos plaukimo sporto meistrus. Juo tapo penkiolikmetis plaukikas – Džiugas Karklelis. Kovo 27–31 d. Dubline vykusiame atvirajame Airijos plaukimo čempionate, Džiugas 400 m kompleksiniu plaukimu nuplaukė per 4 min. 46,74 sek. ir iškovojo penktąją vietą, o 200 m krūtine užfiksavo 2 min. 28,92 sek. rezultatą ir liko dvyliktas.

Sportas

Iš Rygos – ne tuščiomis

Daugiau nei 800 plaukikų iš Estijos, Baltarusijos, Lietuvos ir Latvijos kovo 8–9 d. sugužėjo į Rygą. Čia vyko tarptautinis jaunųjų sportininkų turnyras ,,Madwave Challenge of Latvia“. Šiose varžybose dalyvavo net 21 Ignalinoje besitreniruojantis plaukikas.