Šios dienos varduvininkai:

Šios dienos varduvininkai:

Tema: Švietimas

Biologo viešnagė Vidiškių bibliotekoje

Spalio 15 d. Vidiškių bibliotekoje svečiavosi biologas Pranas Zubrickas. Būreliui moksleivių, kurie su savo mokytoja atskubėjo iš Vidiškių gimnazijos, biologas papasakojo daug įdomybių apie gamtą, ir save. Pranas gimė ir augo   Žemaitijoje, bet didžiąją gyvenimo dalį praleido Ignalinoje. Nuo mažens jis labai domėjosi gyvąja gamta, įvairiais augalėliais, bei gyvūnais, jei rasdavo miške ežiuką, kiškelį, voverytę, nešdavosi namo. Namai tapo vos ne zoologijos sodu.

Skaityti toliau »

Kaip pristatyti vaikams naują „draugą“ – eurą

Jei nenorite, kad jūsų atžala nustebtų ar juo labiau supyktų, kodėl tėtis negali pirkti tris kartus daugiau varškės sūrelių, kai jų kaina nuo lito nukrito iki keliasdešimt centų, vadinasi dabar pats laikas pasikalbėti apie eurą. Pinigai – sudėtinga tema net ir suaugusiesiems, ką jau kalbėti apie vaikus, o valiutų pasikeitimas yra dar daugiau klausimų keliantis etapas. Tačiau tai, kad apie pinigus kalbėti „nepatogu“, anaiptol nereiškia, kad apie juos iš viso nereikia kalbėti. Atvirkščiai – kuo anksčiau pradėsite apie juos aiškinti ir kuo išsamiau papasakosite, tuo bus lengviau ateityje. 

Skaityti toliau »

Žvilgsnis į Vilnių iš ryčiausio Lietuvos pakraščio

V. Landsbergio fondas antrą kartą surengė meninės raiškos programų konkursą „Kuo man graži Tėvynė Lietuva“. Šįmet jis skirtas Vilniaus grįžimo Lietuvai 75-osioms metinėms. Konkursas vyko Vilniuje, Balio Dvariono muzikos mokykloje. Jame dalyvavo du vaikų lopšeliai-darželiai, penkios vidurinės mokyklos ir aštuonios gimnazijos – iš viso 262 mokiniai, kuriuos rengė 38 mokytojai.

Skaityti toliau »

Didžiasalyje aidėjo jau ne moksleivių, o gimnazistų juokas

Šiųmetis rugsėjis didžiausią pliūpsnį džiugių emocijų pažėrė didžiasaliečiams. Visa mokyklos bendruomenė: ir mokytojai, ir mokiniai, ir tėvai  į Mokslo metų pradžios šventę skubėjo kur kas labiau pasitempę nei įprastai, ir kur smagiau nusiteikę, nei įprastai, nes ėjo jau nebe į vidurinę mokyklą, o į Didžiasalio „Ryto“ gimnaziją. Kartu su gimnazijos bendruomene tuo pasidžiaugti atskubėjo ir visas būrys garbių svečių.

Skaityti toliau »

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje