Turnyrą laimėjo uteniškiai ir ignaliniečiai

MI informacija

Ignalinos sporto ir pramogų centro salėje vyko kalėdinis salės futbolo turnyras. Vaikų, gimusių 2004–2005 m., ir vyrų grupėse susirinko po 6 komandas iš Ignalinos, Švenčionėlių, Pabradės, Utenos ir Trakų.

Vaikų turnyre komandos žaidė pogrupiuose po 3, pogrupių nugalėtojai susitiko finale, antrosios komandos – rungtynėse dėl III vietos. Turnyre trečiąją vietą iškovojo Ignalinos komanda, mažajame finale 2:0 įveikusi Utenos antrąją komandą. Finale Utenos pirmoji komanda įveikė Trakus ir tapo nugalėtojais.

Vyrų turnyre po varžybų grupėse vyko pusfinalių susitikimai. Pirmajame pusfinalyje Ignalinos futbolo klubo atstovai 3:0 įveikė Ignalinos kultūros ir sporto centro auklėtinius. Antrajame pusfinalyje „Ignalina“ 3:1 nugalėjo Pabradės sporto žaidimų klubo pirmąją komandą. Mažajame finale rezultatu 3:1 pranašesni prieš Pabradės komandą buvo Ignalinos KSC, o turnyrą laimėjo Ignalinos FK, finale 3:1 įveikę „Ignaliną“.

Turnyrų prizininkams įteikti medaliai, komandoms nugalėtojoms – taurės.