Skip to content

Džiugas ir jo treneris skynė medalius Alytuje ir Rygoje

IKSC informacija

Šį savaitgalį Ignalinos vardas ne kartą skambėjo Alytaus ir Rygos baseinuose, kuriuose puikiai startavo Džiugas Karklelis ir jo treneris Eugenijus Rakitinas.

Alytuje vyko Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės, kuriose dalyvavo praktiškai visi stipriausi mūsų šalies plaukikai, tarp jų, ir geriausias praeitų metų Lietuvos sportininkas – Danas Rapšys. Šiose varžybose gerai pasirodė Ignalinos kultūros ir sporto centro auklėtinis Džiugas Karklelis. Jis jaunimo amžiaus grupėje iškovojo du sidabro ir vieną bronzos medalį. Antrąsias vietas Džiugas užėmė plaukdamas 200 m ir 400 m kompleksiniu plaukimu, o bronzą – 200 m krūtine distancijoje. Plaukdamas visus šiuos nuotolius, šešiolikametis mūsų plaukikas pateko į stipriausiųjų aštuntukus tarp suaugusiųjų ir plaukė finaliniuose plaukimuose. Čia jis pridėjo dar vieną bronzos medalį, plaukdamas 400 m kompleksu. Šie puikūs rezultatai lėmė, kad Džiugas atstovaus Lietuvos rinktinę Baltijos šalių čempionate, kuris vyks Rygoje kovo 6–7 d.

Tuo pačiu metu Rygoje vyko tradicinės plaukimo veteranų varžybos ,,Riga Amber Cup 2020“. Čia puikiai pasirodė mūsų plaukimo treneris E. Rakitinas, kuris atstovauja savo įkurtą Ignalinos plaukimo klubą. Eugenijus šiose varžybose iškovojo keturis aukso medalius ir pagerino keturis Lietuvos veteranų plaukimo rekordus 40–44 amžiaus grupėje. Rekordai krito šiose rungtyse: 100 m ir 200 m kompleksiniu plaukimu, 100 m peteliške ir 100 m laisvuoju stiliumi. Absoliučioje įskaitoje IKSC treneris taip pat iškovojo pirmąją vietą ir buvo apdovanotas varžybų organizatorių įsteigtais prizais.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje