Skip to content

Medicinos darbuotojus pasiekė prizai 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

30 gydymo įstaigų darbuotojų – medikų ir kito personalo – sulaukė bendros ligonių kasų – Panevėžio teritorinės ir Valstybinės – padėkos ir prizų už sėkmingą dalyvavimą viktorinoje „Svarbu žinoti“. Prizai jau pasiekė visus 10 viktorinos nugalėtojų ir 20 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Jais džiaugiasi Panevėžio miesto ir rajono, Ignalinos, Rokiškio, Kupiškio, Zarasų, Utenos rajonų ir Visagino medicinos darbuotojai, pasitikrinę žinias skelbtoje viktorinoje ir teisingiausiai atsakę į klausimus. Vieni apdovanojimus atsiėmė atvykę į ligonių kasą, kitiems jie įteikti darbovietėse. Už norą įgyti papildomų žinių ir gerus rezultatus kai kuriuos laimėtojus sveikino ir gydymo įstaigų vadovai.

Dauguma laimėtojų džiaugėsi įvertinimu ir tuo, kad pirmą kartą jiems buvo pasiūlyta informacija kitu formatu, dalį kurios galės panaudoti informuodami pacientus, bendradarbiaudami su ligonių kasomis.

Rokiškio psichiatrijos ligoninės socialinė darbuotoja Jolita Sidabrienė tvirtino, kad jai, kaip socialinei darbuotojai, dirbant labai daug klausimų kyla, o ką, anot jos, kalbėti apie paprastą žmogų. Ir kaip gerai, kai žinai, ką pacientui atsakyti. Ši viktorina, anot moters, labai praplėtė jos žinias. Klausimai buvo ir įvairūs, ir tokie, kad tikrai buvo ką veikti ieškant teisingų atsakymų.

Ignalinos rajono poliklinikos gydytoja psichiatrė Lina Vasiljevienė patikino: nors klausimai buvo sunkūs, lengvesnių tikrai nesinorėtų. Juk kai lengva, neįdomu.

Pasak Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centras fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos Lauros Sabienės, nors reabilitacija – siaura sritis ir klausimų iš jos viktorinoje nebuvo daug, visai smagu praplėsti akiratį vien tam, kad ir pats neklystum, ir pacientų neklaidintum. Nes pacientai gydytojų klausia ne tik apie reabilitaciją.

„Iš mano darbo sferos daug klausimų buvo. Dažnai tenka priminti gydytojams apie teisės aktų pakeitimus ir su ligonių kasa įvairiais klausimais tenka bendrauti, tad ir teisingai atsakyti buvo lengviau“, – džiaugėsi viena iš absoliučių viktorinos nugalėtojų, Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja-direktorės padėjėja Lina Makrickienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas, Alma Čiplienė ir vyriausiasis patarėjas Jonas Narbutas sveikina visus viktorinos laimėtojus!

Mūsų rajono medikai, laimėję prizus:

  • Ona GASPARAVIČIENĖ, Ignalinos sveikatos centro direktoriaus pavaduotoja medicinai ir slaugai – 40 taškų.
  • Inga BAŠEVIENĖ, Ignalinos sveikatos centro direktorė – 34 tšk.
  • Lina VASILJEVIENĖ, Ignalinos rajono poliklinikos gyd. psichiatrė – 34 tšk.
  • Kristina ŠUMINIENĖ (paskatinamasis prizas), Ignalinos rajono poliklinikos Psichikos sveikatos centro socialinė darbuotoja – 29 tšk.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje