Skip to content

Iš policijos suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Vagystės

Lapkričio 21 d. 14.17 val. ignalinietis pareiškė, kad dar birželio 24–25 d. Ignalinoje neaiškiomis aplinkybėmis dingo jam priklausantis mobiliojo ryšio telefonas. Žala – 250 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Apie 14.21 val. gautas AB „Lesto“ darbuotojas pranešė, kad apie 14.15 val. pastebėjo, jog Rimšėje nuo J. L. negyvenamos sodybos sienos pavogtas jiems priklausantis elektros skaitiklis. Žala tikslinama.

Narkotikai

Lapkričio 22 d. 11.16 val. Ignalinoje, Geležinkelio g., autobusų stotyje buvo patikrintas maršrutu Vilnius–Visaginas važiuojantis UAB „Sekcija“ autobusas. Juo važiavęs 33-ejų visaginietis K. P., kuris su savimi turėjo į cigarečių pakelio foliją įvyniotą ir užlituotą polietileninį maišelį su folijos lankstinukais, iš autobuso išsodintas. Pristačius minėtą asmenį į PK nustatyta, kad maišelyje yra 23 folijos lankstinukai su gelsvos spalvos milteliais, kaip įtariama – narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iškeikė, sumušė

Lapkričio 21 d. 14.03 val. B. B. pareiškė, kad lapkričio 18 d. apie 9.30 val. Pupinių k. ją necenzūriniais žodžiais iškeikė pažįstama G. M.

Apie 22.42 val. Ignalinos GMP slaugytoja pranešė, kad Vidiškėse smarkai sumuštas 28-erių V. K. Jis paaiškino, kad apie 20 val. prie Melioratorių g. 7-ojo namo jį sumušė trys iš matymo pažįstami jaunuoliai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Lapkričio 21 d. 13.07 val. Dūkšte, Vilniaus g., sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo neblaivus 43-ejų B. B. (1.57 prom.) girtumas. Surašytas protokolas.

Lapkričio 21 d. Dūkšte, Laisvės g., sustabdytas neblaivus 57-erių dviratininkas V. G. (1,44 prom.) girtumas. Surašytas protokolas.

Girti pasivoliojimai

Lapkričio 18–21 d. girti pasirodė viešose vietose, buvo sulaikyti, blaivėsi policijoje ir išeidami pasirašė baudinius įsipareigojimus: Bajorų I k. – R. V. (3,41 prom.), pristatytas 46-erių ignalinietis V. A. (3,75 prom.), Ignalinoje, Geležinkelio g. – 46-erių Bėčiūnų kaimo gyventojas P. S. (2,16 prom.) ir 54-erių Rimšėnų k. gyventojas K. P. (2,75 prom. ), Ignalinoje, LUKOIL degalinėje garsiai šūkavo: 22-ejų ignalinietis J. I. ir 25-erių K. A., Liekių k. (N. Daugėliškio sen.) gyventojas J. V., Salomenkos k. vidury kiemo gulėjo 55-erių D. M.

Mirė namuose

Lapkričio 21 d. 5.37 val. Bališkių k. (Vidiškių sen.) gyventoja pranešė, kad namuose rado mirusį savo 54-erių vyrą J. B. Kūnas be smurto žymų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here