Skip to content

Susibūrė vieningi ir budrūs kaimynai

MI informacija

Pareigūnai džiaugiasi, kad nuolat skatindami gyventojus kurti saugią aplinką, tapti savo ir kitų turto sergėtojais, vis dažniau sulaukia iniciatyvos ir noro suburti kaimynus į „Saugios kaimynystės“ grupę. Vasario 24 d. rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjai Ramunė Stasiūnaitė ir Juozas Bučelis organizavo susitikimą su Turistų g. 43-ojo namo bendrijos „Gavaitis“ gyventojais. Šiai daugiabučio namo savininkų bendrijai vadovauja energinga ir veikli Nijolė Kupetienė.

Pareigūnai susitikimo metu pateikė informaciją apie saugios aplinkos kūrimo svarbą, aptarė „Saugios kaimynystės“ tikslus, uždavinius, išdalino gyventojams savo vizitines korteles su kontaktiniais duomenimis bei atsakė į rūpimus klausimus. Taip pat pasiūlė užpildyti „namelių“ schemas, kuriose reikalingiausia informacija apie kaimynus bei apylinkės inspektorių.

Taip buvo įkurta dar viena „Saugios kaimynystės“ grupė. Jau nuo penktadienio daugiabučio gyventojai pasiryžo dar glaudžiau bendradarbiauti, būti budresniais, drąsesniais, kuriant saugią aplinką, įgyvendinant prevencinius bei visuomeninius projektus.

Šio namo gyventojams saugios kaimynystės principai nebuvo svetimi. Kaimynai sutartinai rūpinasi savo ir vienas kito saugumu, darnios ir jaukios aplinkos kūrimu: namo kiemas apšviestas, daugiabučio laiptinės durys su kodine spyna, laiptinėje švaru, šilta ir šviesu, ant palangių – gėlės.

Policija ir toliau skatina kurti saugią aplinką, darniai bendrauti ir bendradarbiauti su kaimynais.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje