Marijampoliečiams revanšas nepavyko

Šeštadienį „Ignalinos“ komanda savoje aikštelėje žaidė svarbias RKL antrojo rato rungtynes su Marijampolės „Sūduvio“ krepšininkais, kurie buvo vieninteliai išvykoje nugalėję pogrupio lyderius – Pabradės „TTS-Telesforas“. Sūduviai tik po pratęsimo savo aikštelėje buvo pralaimėję ignaliniečiams, todėl svečiai, atvykę į Ignaliną, buvo nusiteikę atsirevanšuoti už pralaimėjimą.

Gausiai susirinkę stebėti šių atkaklių rungtynių krepšinio mėgėjai turėjo progą išvysti aukšto lygio varžybas. Jau pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova su nedidele mūsiškių persvara, o antrajame ketvirtyje svečiams pavyko išlyginti rungtynių rezultatą. Bet po ilgosios pertraukos geriau sekėsi žaisti ignaliniečiams, kurie buvo išsiveržę į priekį 5 taškais ir jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų, laimėjo rungtynes 14 taškų skirtumu – 84:70 (22:16, 20:21, 21:16, 21:17). Į savo sąskaitą įsirašė devintą pergalę, o turnyro lentelėje pakilo į trečiąją vietoje.

Šiose rungtynėse, kaip ir Marijampolėje, patikimai gynėsi centro puolėjas Rolandas Matulis, pats pelnęs 17 taškų, o rezultatyviausiai rungtyniavo Ugnius Luneckas, pelnęs 26 taškus. Žygimantas Kulda pelnė 15 taškų, Justas Narušis – 11 taškų, Tomas Gasparavičius – 8 taškus, nes šįkart jo tritaškiai nebuvo tikslūs, Mindaugas Ragauskas – 4, Mantas Ilgūnas – 2 ir Marius Kupetys – 1 tašką.

Kitose rungtynėse sausio 23 d. ignaliniečiai namuose žais su Alytaus „SRC Dzūkijos“ komanda, kuri kol kas laimėjo tik trejas rungtynes. Pergalės atveju ignaliniečiai įsitvirtintų lyderių trejete.