Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Birželio 30 d., apie 9.30 val., Šakarvoje (Linkmenų sen.), iš 33-ejų vyro garažo, nupjovus pakabinamą spyną, pavogtas vejai pjauti traktorius. Nuostolis – 4300 eurų. Turtas draustas. Signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prarado šešis tinklus

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Ignalinos agentūros pareigūnai vykdė akciją „Medžiok tvarkingai“. Reido metu buvo gauta informacija, kad Drūkšių ežere bus statomi tinklai žuvims gaudyti.

Kelyje, vedančiame į atokią Šaškių įlanką, nutarta surengti pasalą. Beveik sutemus, kelyje buvo pastebėti 3 dviratininkai su dideliais kelioniniais krepšiais ir mėgėjiškos žūklės reikmenimis. Patikrinus šia kompaniją nustatyta, kad du iš trijų piliečių gabeno draudžiamus nemėgėjiškos žūklės įrankius – 6 statomuosius tinklaičius, kurie nebuvo pažymėti plombomis teisės aktų nustatyta tvarka.

Už tinklų gabenimą piliečiams A. B. ir A. M. surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai pagal ATPK 87 str. 2 d. Administracinių bylų nagrinėjimo skyriaus specialistai minėtiems asmenims už padarytą pažeidimą paskirs baudas nuo 144 iki 289 eurų. Reikėtų pasidžiaugti, kad, laiku užkirtus kelią pažeidimui, tinklai ežero nepasiekė ir žala gamtai nebuvo padaryta. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here