Skip to content

Profesijų mugė Švenčionių profesinio rengimo centre

MI informacija

Kiekvienais  mokslo metais Švenčionių profesinio rengimo centras organizuoja Atvirų durų dienas. Šių metų kovo 29 d. mūsų mokymo įstaiga pakvietė Švenčionių bei Ignalinos rajonų bendrojo lavinimo mokyklų mokinius į Atvirų durų dieną – Profesijų mugę.

Į renginį atvyko mokinių iš Ignalinos Česlovo Kudabos, Švenčionių ir Švenčionėlių progimnazijų, Z. Žemaičio ir Ignalinos gimnazijų, Adutiškio, Daugėliškio ir Didžiasalio vidurinių mokyklų.

Neformaliojo švietimo organizatorė Ieva Razmytė-Deviatnikovė pasveikino visus dalyvius, atvykusius į netradicinį renginį – Profesijų mugę, o respublikinio dainų konkurso ,,Laisvės pavasaris“, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti, laureatė ir antros vietos laimėtoja,  pirmo kurso SVO16 gr. mokinė Laura Bagdonavičiūtė pasveikino visus susirinkusius Džordanos Butkutės daina ,,Man patinka taip gyventi“.

Mokyklos direktorė Milda Gustienė-Vilniškė pakvietė visus dalyvius susipažinti su profesijomis. Mugės dalyviai sužinojo apie technologinę gimnaziją, profesinio mokymo specialybes: automobilių kėbulų remontininko, socialinio darbuotojo padėjėjo, miško darbininko, apdailininko (statybininko), smulkiojo verslo organizatoriaus, padavėjo-barmeno, smulkiojo verslo paslaugų teikėjo ir automechaniko. Dalyviai turėjo galimybę prisiliesti prie kiekvienos specialybės ir praktiškai ją ,,pasimatuoti“. Mugėje veikė kūrybinės dirbtuvės, kuriose norintys galėjo pasidaryti velykines puokštes-verbas, apyrankes, šukuosenas, kremo įdaru papuošti iškeptus pyragaičius.  Renginio metu mokinė Laura atliko Deivio Norvilo dainą ,,Dainuok“ ir Anos Kendrick  dainą ,,Cupsong“.

Mokyklą nuolat garsina sunkiosios atletikos sportininkų laimėjimai. Mugėje pasirodė sportininkai, kurie pademonstravo savo sportinius gebėjimus.

Renginio metu veikė loterija. Ją laimėjo 1G16 gr. mokinė S. Černiauskaitė.Visi dalyviai buvo supažindinti su mokyklos profesinio mokymo baze, mokymosi ir gyvenimo sąlygomis, neformaliuoju ugdymu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here