Skip to content

Erikas Kapočius – Lietuvos čempionas

Du savaitgalius iš eilės Alytaus baseine vyko atkaklios kovos tarp pajėgiausių Lietuvos plaukikų. Balandžio 6, 7 d. vyko Lietuvos jaunių-jaunimo pirmenybės, o balandžio 12–14 d. – Lietuvos suaugusiųjų čempionatas.

Geriausias Ignalinos plaukikas Erikas Kapočius per šias dvejas varžybas tris kartus lipo ant nugalėtojo pakylos ir vieną kartą liko trečias. Aukso medalius tarp jaunimo Erikas iškovojo plaukdamas 200 m ir 400 m kompleksiniu plaukimu. Tokiose pat distancijose medalius ignalinietis iškovojo ir tarp suaugusiųjų – 400 m kompleksiniame plaikime jis tapo Lietuvos čempionu, o perpus trumpesnėje distancijoje iškovojo bronzą.

Neblogai pasirodė ir kiti mūsų plaukikai. Džiugas Karklelis tarp jaunių iškovojo sidabrą 400 m kompleksinio plaukimo distancijoje, o tarp suaugusiųjų šį plaukimą įveikė šeštas. Lietuvos suaugusiųjų čempionato finaliniuose plaukimuose taip pat plaukė: Dovilė Mikoliūnaitė (50 m krūtine – 5 vieta, 100 m krūtine – 6 vieta), Evita Mudėnaitė (50 m krūtine – 7 vieta), Eimantas Mačėnas (50 m krūtine – 14 vieta).