Skip to content

Mobilus laiškininkas prenumeratą namuose priims nemokamai

Aušra KURTKUTĖ (AB Lietuvos paštas)

316 mobilių laiškininkų jau veikia daugiau nei pusėje Lietuvos kaimiškų vietovių, dar 146 jų darbą pradės iki 2020 m. pavasario. Paštas dar niekada nebuvo taip arti gyventojų, nes nebe pastarieji eis į paštą, tačiau rajonuose, kuriuose veikia mobilus laiškininkas, paštas pas juos atvyks suteikti visų pašto paslaugų. Be to, kad savo namuose gyventojai sulauks siuntų, galės įsigyti pašto ženklų, atviručių, vokų ir siuntų pakavimo priemonių, užsakydami prenumeratą per mobilų laiškininką, jie nebemokės pašto skyriuose numatyto aptarnavimo mokesčio – 0,50 Eur.

„Mobilaus laiškininko projektas padeda padidinti pašto paslaugų prieinamumą: prireikus pašto paslaugų, gyventojui nebereikia keliauti iki pašto – paskambinus ir užregistravus iškvietimą, mobilus laiškininkas pats atvyksta pas klientą į namus ir planšetėje suformuoja visus užsakymus bei atspausdina reikalingą kvitą. Pašto paslaugomis dabar naudotis gali ir sergantys bei pagyvenę mūsų klientai, kuriems nueiti iki pašto neretai buvo iššūkis. Tai galioja ir prenumeratos užsakymui. Kadangi norime palaikyti regionų spaudą ir jos prieinamumą atokių vietovių gyventojams, nuo šiol tose vietovėse, kurias aptarnauja mobilus laiškininkas, atvykęs į namus pas gyventoją, jis neims prenumeratos priėmimo mokesčio – 0,50 Eur“, – sako Lietuvos pašto Tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Mobilusis laiškininkas paslaugas teikia įvairesniais būdais, nei buvo galima anksčiau, todėl užsisakyti spaudos leidinio prenumeratą galima pasirinkus klientui patogiausią būdą:

Kai mobilusis laiškininkas gyventojui į namus atveža siuntą, registruotą laišką ar socialines išmokas – tą jis atlieka be specialaus iškvietimo, kaip ir anksčiau.

Kai mobilusis laiškininkas atvyksta į namus iškviestas telefonu 8 700 55400 dėl pašto paslaugų. Tuo pačiu jis suteiks ir visų kitų klientui reikalingų paslaugų, tarp jų – ir spaudos leidinių prenumeratą.

Kai mobilusis laiškininkas klientų laukia specialioje paslaugų teikimo vietoje numatytu laiku, kuris yra nurodytas ant viešai naudoti skirtos (geltonos) pašto dėžutės. Tiksli laiškininko paslaugų teikimo vieta nurodyta seniūnijos skelbimų lentoje. Taip pat ją galima rasti tinklalapyje lietuvospaštas.lt.

Mobilų laiškininką telefonu galima išsikviesti darbo dienomis nuo 8 iki 20 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 16 val. Laiškininko iškvietimas yra nemokamas, kaina už skambutį – įprastas kliento telefono ryšio operatoriaus tarifas už sujungimą Lietuvoje.

udiena.lt nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here