Skip to content

Vitamino C nauda odai

MI informacija

Tikriausiai žinote, kad vitaminas C svarbus jūsų geros sveikatos palaikymui. Tačiau ar esate susipažinę su tuo, kad tai itin efektyvus ingredientas rūpinantis jūsų veido oda? Vitaminas C yra vienas iš galingiausių antioksidantų bei padeda kovoti su pagrindinėmis ankstyvojo senėjimo priežastimis, suteikia odai skaistumo ir tvirtumo. Pateiksime 8 priežastis kodėl verta kasdien praturtinti savo veido odą su vitamino C serumais.

1. Gyvesnė oda

Laikui bėgant vidiniai (natūralūs) ir išoriniai (aplinkos) veiksniai sukelia struktūrinius odos pokyčius, dėl kurių atsiranda pigmentai. Pavyzdžiui, nuo UV spindulių atsiranda „amžiaus dėmių“, tai patamsėjusios dėmelės, kurioms trūksta vitamino C. Todėl naudojant vitamino C serumus jūsų oda tampa šviesesnė ir nepraranda jaunatviškumo.

2. Tvirtesnė oda

Dar vienas svarbus vitamino C privalumas yra tai, kad jis atnaujina odos paviršių. Vitaminas C skatina ląstelių atsinaujinimą ir padeda sumažinti smulkių amžiaus ir mimikos raukšlelių atsiradimą.

3. Apsaugota oda

Šioje vietoje pasireiškia vitamino C antioksidantų savybės. Jis padeda neutralizuoti oksidacinio streso ir laisvųjų radikalų poveikį neutralizuojant žalingas molekules. Naujausi tyrimai taip pat rodo, kad vitaminas C iš tikrųjų pagerina natūralią odos sistemą, padėdamas apsaugoti odą nuo oksidacinio streso.

4. Padeda gydyti randus

Nors pats vitaminas C jų negydo, tačiau jis itin svarbus kolageno gamyboje, tai baltymas, reikalingas žaizdų gijime. Dėl šios priežasties vitamino C turintys produktai puikiai veikia gydant randelius.

5. Padeda gydyti egzemą

Vienas geras būdas gydyti egzemą  yra vitamino C naudojimas kasdien. Kadangi vitaminas C turi antioksidacinių savybių jis padeda kovoti su bakterijomis ir valo veido odą.

6. Skatina kolageno gamybą

Vitaminas C yra reikalingas komponentas hidroksiprolino ir hidrosilizino gamybai, kurie reikalingi kolagenui. O kolagenas tvirtina ir tonizuoja odą. Esant jo trukumui oda atrodo pavargusi ir papilkėjusi. Kolagenas atjaunina odą ir mažina raukšlelių susidarymą.

7. Apsaugo nuo odos spalvos pakitimo

Vitaminas C apsaugo DNR nuo fotocheminių reakcijų, kurios gali sukelti odos spalvos pakitimą. Jis šviesina patamsėjusią odos spalvą bei padeda atrodai atrodyti jaunesnei ir lygesnei.

8. Pagerina odos tekstūrą

Kremai ir serumai, kurių sudėtyje yra vitamino C pagerina odos išvaizdą ir tekstūra, neleidžia jai sausėti. Vitaminas C padidina elastino gamybą, kuris saugo, gydo ir sutvirtina odą. Visa tai padeda išlaikyti brandžiai odai reikalingą drėgmę.

Rūpinkitės savo oda ir jauskitės užtikrintai kiekvieną dieną. Gyvesnė, spindinti ir sveikai atrodanti oda – jūsų sėkmės ir pasitikėjimo savimi garantas.

moteris.lt nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje