Skip to content

Ar išsipildys penkiametės Marijos svajonė tapti Prezidente?

MI informacija

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), išklausiusi penkiametės Marijos svajonę, priėmė jos prašymą registruotis dalyvauti 2059 m. vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose. Prieš metus susigrūmusi su vėžiu, Marija šiuo metu sėkmingai gydosi ir siekia išgyventi, kad galėtų užaugti ir išpildyti savo svajonę – tapti Lietuvos Respublikos Prezidente.

Marija tiki, kad pasveikę vaikai, būsimi Lietuvos lyderiai, išgyvenę ir užaugę, atneš daug žadančių permainų mūsų šaliai, kurs naujos kartos valstybę, gins ir tarnaus jai savo širdimi, protu ir atsidavimu.

Kovo 14 d. mergaitė atvyko į VRK ir pateikė prašymą dalyvauti 2059 m. vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose. Susitikimo metu kalbėta apie rinkimų procedūras, reikalavimus kandidatams ir balsavimo rinkimuose svarbą kiekvieno piliečio gyvenime.

„Nuoširdžiai tikime, kad Marijos svajonė tapti Lietuvos Respublikos Prezidente užaugs kartu su ja ir 2059-aisiais, po 35-erių metų, vėl susitiksime Mariją čia, Vyriausiojoje rinkimų komisijoje, kaip kandidatę“, – išklausiusi Marijos svajonę ir priėmusi prašymą palinkėjo VRK pirmininkė Lina Petronienė.

Būsimosios kandidatės Marijos vizitas VRK surengtas bendradarbiaujant kartu su paramos ir labdaros fondu „Mamų unija“. Ši nuo 2008 m. veikianti organizacija formuoja tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir juos auginančias šeimas, puoselėja pagalbos silpnesniam tradicijas Lietuvoje, organizuoja viešas socialines akcijas. Prie vienos iš jų prisidėjo ir Vyriausioji rinkimų komisija.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here